[istek]- kizim icin burs destegi

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: [istek]- kizim icin burs destegi

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart [istek]- kizim icin burs destegi

slm arkadaslar sizlerden zahmet olmassa ufacik bir istegim olacak.

kismetse Cemre kizim önümüzdeki sene Amerikada asagi yukari 1 senelik dil kursu okumak istiyor.

siz abilerinin ve ablalarinin yardimiyla,,(Burs destegi ile) insallah daha iyi bir sekilde egitim almis olucak.

Amerika ya gitmek icin dil kursu
    Burs yarismasi yapmis ve katilimcilarin cektikleri videolarin begeni sayisina göre burs verecekler.

Cemre kizim yapmis oldugu Videoda da, ayrıca IRKCILIGA karsi bir tutumla sosyal mesajda vermeyede calisti.

Size zahmet altta ki linkten asagida fotografi olan videoyu o site üzerinde begenirseniz bir desteginiz olur.

begenmeyi bu linkte olan videoya yaparsaniz islem tamamdir arkadaslar ------>[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

hangi videoya begeni yapicaz derseniz kizimin ilgili videosunun resmini koydum.

[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

yarismanin bitis tarihi= Ende der Abstimmung: 15.12.2015, 12.00 mittags.

Simdiden tesekkürler.

Cogumuz hayallerini gerceklestirememisken bari bir begeni ile (zahmet olmassa) Cemre yegeninize yardim ederseniz bizlerimutlu etmis olursunuz.

saygilarimla
    Cemre'nin babasi MEGAbond

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler