Dikkat Ebayciler icin

Değerlendir:
Sayfa 1/2 12 SonSon
6 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Dikkat Ebayciler icin

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Yeni Üye Cytage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Dikkat Ebayciler icin

Selamin Aleyküm Ustalar,

burda gördüm ki cogu kisi kazik yemis dolandiricilardan Ebay veya Kleinanzeigedan dedim ki neye dikkat edecenizi yazim okuyon öyle esalari Alin veya satin.

Öncelikle sakin ama sakin Ebayde Ceptelefonu alacaksaniz Überweisung ile ödemeyin cogu Überweisung isteyen kisiler dolandiricidir !!!
    Sirf PayPal ile alin Paket gelmese PayPali arayin böyle böyle anlattin paranizi geri alirsiniz.

Digital Kodu/Oyun satiyosaniz bazen oluyo ki bana oldu 250€ gitti.. Parayi PayPal ile yolluyolar siz Email olarak Oyunun Kodunu yolluyosunuz sora bakiyosunuz yarin Para geri cekilmis cünkü PayPal hesabi hacklenmis siz haksiz oluyosunuz Paraniz gidiyo neden cünkü Käufer/Verkäuferschutz gilt nur bei richtigen Artikel keine Digitale Ware !! Ondan baktiniz Bewertungu az gicik gicik yaziyo hemen istiyo Kodu beklettin 24 Saat veya Passaportunun resmini isteyin. Gelelim Ebay Kleinanzeigeya orda napmaniz gerek Ceptelefonu alacaksaniz gidin bakin Telefona Rechnungu alin baska almazdim. Iphonlarda IMEIleri kontroll edin Calinti da olabiliyo.
    Türkcem icin Özür Dilerim umarim iyi yazmisdirim Kardeslerim.

Saygilar Ömer

2. 6 kişi bu gönderi için Cytage üyemize teşekkür etti:

3. Teşekküre Gitİndir #2
    Teşekküre Git
    Yeni Üye s2018 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

usta herkes herkesi kazikliyor ... :) :) iphone 7 almisdim birinden 200 euroya 1,5 sene önce ..bir kac saat sonra baktim ..cin iphone cikti...yani para gitti

4. 3 kişi bu gönderi için s2018 üyemize teşekkür etti:

5. Teşekküre Gitİndir #3
    Teşekküre Git
    Yeni Üye samy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Alıntı s2018 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta herkes herkesi kazikliyor ... :) :) iphone 7 almisdim birinden 200 euroya 1,5 sene önce ..bir kac saat sonra baktim ..cin iphone cikti...yani para gitti
    Geçmiş olsun, şikayet ettinmi ebaye sahte alet satildi bana diye?
    Tabikiaz olsun cok olsun odenecek para, sonuçta en garantili Paypal üzerinden ödeme yapilmasidir.

6. 2 kişi bu gönderi için samy üyemize teşekkür etti:

7. Teşekküre Gitİndir #4
    Teşekküre Git
    Yeni Üye cool11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Arkadaslar, pahali seyleri, büyük yerlerden alacan, yada gidip bakip alacan. Bewertung bir kac bin olunca onlara bakacan. tabiki hersey olabilir. dikkatli olmak lazim bu devirde...

8. 3 kişi bu gönderi için cool11 üyemize teşekkür etti:

9. Teşekküre Gitİndir #5
    Teşekküre Git
    Üye saban ars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

ebay da ödemelerin cogu ebay güvencesinde abgesichert übeweiseng sepa paypal kredit karte yaziyor yazmiyorsa almayin simdi ebay malinin tabiki riskleri var ama fiyatlarida makül
    baska yerlerden daha ucuz ama kime göre ucuz kime göre pahali piyasada bin euro bir cihaz ebayda 200 e bulursun
    satarkende aynisi gecerli ebay güvencesinde satarsan ebay senden onay istemesini isaretlemen lazim ödemeler ebay kontoda olunca saticida alicida güvende olur ben internetten hem türkiyede hemde almanyada alis veris yaparim kendi hatam haric hic kaziklanmadim sayet ürünün teknik bilgileri disinda bir ürün geldiyse saticiyla irtibata gecin ve ayni anda ebayda devreye giriyor zararin 5 gün icinde karsilaniyor 500 euro ya kadar abgesichert zaten ondan daha pahali esyalarda gidip kendin alirsan iyi olur ayni araba alir gibi hatta ben özellikle kosten lose versand bakarim bana versand bile pahali geliyor

10. 4 kişi bu gönderi için saban ars üyemize teşekkür etti:

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler