Macron’un yeniden seçilmesine kim ne dedi?

Değerlendir:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: Macron’un yeniden seçilmesine kim ne dedi?

1. Teşekküre Gitİndir #1
    Teşekküre Git
    Super Moderatör Meku27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bilgi

Gönderi Başına Git

Standart Macron’un yeniden seçilmesine kim ne dedi?

İngiltere Başbakanı Boris Johnson:

İki ülke ve dünya için önemli konularda birlikte çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyorum.

ABD Başkanı Joe Biden

Fransa, en eski müttefikimiz ve küresel zorluklarla mücadelede kilit bir role sahip bir ortağımızdır. Devam edecek olan yakın işbirliğimizi sabırsızlıkla bekliyorum.

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen:

Birlikte Fransa ve Avrupa'yı daha ileriye taşıyacağız.

Almanya Şansölyesi Olaf Scholz:

Seçmenleriniz bugün Avrupa'ya güçlü bir güvenoyu gönderdi. İyi işbirliğimizi sürdüreceğimiz için mutluyum.

Kanada Başbakanı Justin Trudeau:

Orta sınıf için iyi işler yaratmaya ve ekonomik büyümeye kadar Kanada ve Fransa'daki insanlar için en önemli konularda birlikte çalışmayı sürdürmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez:

Vatandaşlar özgür, güçlü ve adil AB'ye bağlı bir Fransa'yı seçti. Avrupa kazandı.

Avrupa Konseyi Başkanı Charles Michel:

Fransa'ya 5 yıl daha güvenebiliriz.

İsrail Başbakanı Naftali Bennett:

Sizin yönetiminiz altında, İsrail ile Fransa arasındaki bağların güçlenmeye devam edeceğinden hiç şüphem yok.

İtalya Başbakanı Mario Draghi:

Macron'un Fransa cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki zaferi tüm Avrupa için harika bir haber.

Hollanda Başbakanı Mark Rutte:

AB ve NATO içindeki kapsamlı ve yapıcı işbirliğimizi sürdürmeyi ve ülkelerimiz arasındaki mükemmel ilişkiyi daha da güçlendirmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

İngiltere Başbakanı Boris Johnson:

İki ülke ve dünya için önemli konularda birlikte çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyorum.

ABD Başkanı Joe Biden

Fransa, en eski müttefikimiz ve küresel zorluklarla mücadelede kilit bir role sahip bir ortağımızdır. Devam edecek olan yakın işbirliğimizi sabırsızlıkla bekliyorum.

AB Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen:

Birlikte Fransa ve Avrupa'yı daha ileriye taşıyacağız.

Almanya Şansölyesi Olaf Scholz:

Seçmenleriniz bugün Avrupa'ya güçlü bir güvenoyu gönderdi. İyi işbirliğimizi sürdüreceğimiz için mutluyum.

Kanada Başbakanı Justin Trudeau:

Orta sınıf için iyi işler yaratmaya ve ekonomik büyümeye kadar Kanada ve Fransa'daki insanlar için en önemli konularda birlikte çalışmayı sürdürmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

İspanya Başbakanı Pedro Sanchez:

Vatandaşlar özgür, güçlü ve adil AB'ye bağlı bir Fransa'yı seçti. Avrupa kazandı.

Avrupa Konseyi Başkanı Charles Michel:

Fransa'ya 5 yıl daha güvenebiliriz.

İsrail Başbakanı Naftali Bennett:

Sizin yönetiminiz altında, İsrail ile Fransa arasındaki bağların güçlenmeye devam edeceğinden hiç şüphem yok.

İtalya Başbakanı Mario Draghi:

Macron'un Fransa cumhurbaşkanlığı seçimlerindeki zaferi tüm Avrupa için harika bir haber.

Hollanda Başbakanı Mark Rutte:

AB ve NATO içindeki kapsamlı ve yapıcı işbirliğimizi sürdürmeyi ve ülkelerimiz arasındaki mükemmel ilişkiyi daha da güçlendirmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.
    Yaşattığınız her duygu yaşayacağınız duygunun teminatıdır.
    Can yakmayın ki Yanmayın.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler