Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: Atv m3u8

Yeni Üye kocadagli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Bilgileri

yanlis oldu , mod arkadaslar silin lütfen

2. kocadagli üyemize teşekkür edenler:

Super Moderatör mustafa1954 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Bilgileri

Seyretmek isterseniz kendi sitesinden 720 P yayın , XML adres
    Kod:

<item>
    <title> ATV </title>
    <link>$doregex[getsxURL]</link>
    <regex>
    <name>getsxURL</name>
    <expres><![CDATA[#$pyFunction
    import requests, re
    def GetLSProData(page_data,Cookie_Jar,m,url = 'http://videotoken.tmgrup.com.tr/webtv/secure?url=http://trkvz-live.ercdn.net/atvhd/atvhd.m3u8'):
     headers = {'User-Agent': 'Mozilla/5.0','Referer': 'http://www.atv.com.tr/webtv/canli-yayin'}
     source = requests.get(url, headers=headers)
     m3u8 = re.findall('Url".*?"(.*?)",', source.text)[0]
     return m3u8 + '|User-Agent' + '|Referer'
    ]]></expres>
    <page></page>
    <cookieJar></cookieJar>
    </regex>
    <thumbnail>https://pbs.twimg.com/profile_images/748515146356629504/7x_gxi_G.jpg</thumbnail> 
    <fanart></fanart> 
    </item>
    Yukardaki Kod 'u xml dosyasına koyup Kodi - Live Stream Pro da Seyredebilirsiniz
    veya m3u8 link :
    EXTINF:-1,ATV
    [Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız.. ch-14 olan yere 1 den - 200 e kadar başka rakamlar yerleştirerek diğer kanallarıda seyredebilirsiniz. İyi Seyirler..

4. 9 kişi bu mesaj için mustafa1954 üyemize teşekkür etmiş:

Yeni Üye tolan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üye Bilgileri

Bu konu hakkında yardımcı olabilecek var mı ?

6. tolan üyemize teşekkür edenler:

Üye Bilgileri

Konu hakkında derken ne gibi yardım istediğini tam açıklarsan , yardımcı olabiliriz.. Çünkü konu geniş kapsamlı..

8. mustafa1954 üyemize teşekkür edenler:

Üye Bilgileri

Alıntı mustafa1954 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu hakkında derken ne gibi yardım istediğini tam açıklarsan , yardımcı olabiliriz.. Çünkü konu geniş kapsamlı..
    php kodu arıyorum atv sitesinden tokenli m3u8 linki alıp aldığı linki alacak. İlk mesajlarda tokeni çekiyorlar ancak çalışan bir link değil maalesef.

Üye Bilgileri

Tam olarak bu benim vermiş olduğum Regex kodu ile alakalı olmamasına rağmen , atv sitesinden çalışan link dediğine göre bu linki kastediyorsun herhalde . Buyur şu ana kadar çalışıyordu kendi sitesinden alınma .[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..

11. mustafa1954 üyemize teşekkür edenler:

Üye Bilgileri

Alıntı mustafa1954 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam olarak bu benim vermiş olduğum Regex kodu ile alakalı olmamasına rağmen , atv sitesinden çalışan link dediğine göre bu linki kastediyorsun herhalde . Buyur şu ana kadar çalışıyordu kendi sitesinden alınma .[Sadece kayıtlı ve aktif kullanıcılar bağlantıları görebilir.] Kayıt Olmak İçin Tıklayınız..
    Bunu manuel olarak kaynak kodundan alabılıyorsun. Ama bu link sana özel ip için ayrı bir token verdiği için benim aradığım, her izleyen atv sitesine girecek ve o kısıye ozel tokenli linki alacak.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Etiketlenen üyelerin listesi

Bu Konudaki Etiketler