18 yasında birinin arada bir dısarı cıkmadını engellemek

Thema bewerten:
Ergebnis 1 bis 1 von 1

Thema: 18 yasında birinin arada bir dısarı cıkmadını engellemek

1. Gehen Sie zu DankeHerunterladen #1
    Gehen Sie zu Danke
    Üye Avatar von Serseri

Info

Gehen Sie zum Anfang des Beitrags

Standard 18 yasında birinin arada bir dısarı cıkmadını engellemek

Slm arkadaslar sizinle bir konuyu bir problemi paylasmak istiyorum,
    8 yıldır bır bayan arkadasımla yasıyorum bu bayanın 3 cocugu var en büyügü 18 yasında , babası türk annesı alman , bu kız cocuguna bir türlü laf geciremiyoruz , canı ne zaman isterse gidiyor geliyor gece saat 1-2 gibi bırsey dedıgımizde ben 18 yasındayım dıyor . Ama yaptıkları ınsanı cıleden cıkarıyor . Alkol kullanıyor sıshe barlara gidiyor . Cantasında büyük boy votka ile dolasıyor . Bırkac sefer babası onunla konustu bır kac sefer dövdü fayda etmedi gitti babasını polise sıkayet ettı 16 yasındakı erkek kardesı ıle tartıstı onuda polise sıkayet etti gece evi polis bastı , annesi konusuyor ama onuda dinlemiyor , sadece bana karsı bıraz sevgisi saygısı var ama bende birkac kez konusmaya calıstım baktımkı yavas yavas bana olan tavrı ve konusma sekli degismeye basladı . Farkına vardım biraz üstüne gidersem herkese yaptıgını banada yapacak ya ters birsey diyecek veya sikayet edecek . Onunla bir arkadas gibi konusmaya calısıyorum ama konu gece hayatı ve erkeklere gelince. Ses tonu degisip yükseliyor .Annesi de bazen bana kızıyor neden ona kızmiyorsun diye , bende diyorum eger bende ona kötü davranırsamtamamen yoldan cıkar . En azından birinin bunla biraz iyi olması lazımkin biraz konusa bilsin , diger konu isekız benım öz kızım degıl dövmeye kızmaya hakım yok . Ancak insanca nasıhat verebilirim baska yapacagım yok . Diyorum ama anlamıyor kız arkadasım . Size sunu sormak istiyorum , bu kız dısarı gitmek istedıgınde engel olursam kanunen bır cezası varmı , cünkü bu kız herseyde polisi arıyor

Aktive Benutzer

Aktive Benutzer